MEK YAPI | Güvenin Adresi

Fark Oluşturan Çözümler Sunuyoruz...

MEK YAPI olarak kurulduğumuz günden bu yana siz dostlarımız için en iyi hizmeti üretmeye çalışıyoruz. İnsanların hayallerinden ilham alan, geleceğin inşasını en iyi yatırım enstrümanını belirleyerek, doğaya ve çevreye değer veren projeler üretiyoruz.

Yüzlerce kişiden oluşan büyük ailemizin sürekli gelişimini sağlayarak, eğitimi onların hayatlarının parçası yapıyoruz. Esnek çalışma saatlerimizle personelimizin ailesine ve spora daha fazla zaman ayırmasına imkan sunup, mutlu bireylerlerle çalışıyoruz. Güven ve samimiyetten ödün vermiyor, her zaman müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutuyoruz. İletişimde karşılıklı güveni benimsiyor, yenilikçi, farklı, bilimsel ve değişime son derece açık bir bakış açısıyla sektöre ciddi katkılar sağlıyoruz. İnsanlarla ilişkilerimizi sürdürerek hayatlarının bir parçası oluyoruz, tıpkı bir aile gibi…

0
0
0
0

Farklı tasarım ve hizmetlerle; sanal ve arttırılmış gerçeklik, hologram, 3-D modelleme, mobilize portföy desteği İOS ve Android uygulamalarımızla gayrimenkul ve teknolojiyi (proptech: property-technology ) geçiş yapıp, sektörümüzde ilklere imza atıyoruz. Doğadan-spora, kadından-çocuğa pek çok alanda sosyal sorumluluklarımızı önemsiyor ve destek veriyoruz. Çağın değişen ihtiyaçlarına zamanında ve yenilikçi bir bakış açısıyla cevap vermek için geçen düne değil gelecek yarına aralıksız çalışıyoruz.

İLETİŞİM
MEK YAPI I GÜVENİN ADRESİ

Neden Mek Yapı ?

Mek Yapı | Ülke Ekonomisine Katkı Sunan Katma Değerli Projeler Üretiyor.

AİLE

Çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimize geçici bir kimlikle değil, sürekli büyüyen bir AİLE olma hissiyle yaklaşıyoruz.

YATIRIM

Esnek çalışma saatleri uygulamasıyla çalışanlarımızın aileye, spora, sosyalleşmeye ve kişisel gelişime daha fazla zaman ayırmasını sağlıyoruz. İnsana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğuna inanıyoruz.

ÇÖZÜMLER

Grup bünyesindeki her alanda (gayrimenkul, otomotiv, inşaat ve dekorasyon) teknolojiyi ve bilimi kullanarak profesyonel ve farklı çözümler üretiyoruz…

GÜVEN

Taşınır veya taşınmaz tüm yatırımlarınız konusunda güvenilir ve şeffaf bir hizmet sunuyor marka olarak geleceğimizi GÜVEN üzerine inşa ediyoruz.

YENİLEME

Çalışmalarımıza başarma odaklı, sürekli eğitimle kendini yenileyen, inançlı bir ekiple kurumsal kararlar veriyor ve hiç arkaya dönüp bakmıyoruz.

CESUR

Doğru, cesur ve kararlı bir yaklaşımla başladığımız her projeyi sonuçlandırıyor ve kimseyi yarı yolda bırakmıyoruz…

İlham Veren Mekanlar, Kazandıran Çözümler

MEK YAPI sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenlere özel, kendi hayallerini bulabileceği mekânlar sunuyor.